MAKIJAŻ 
PERMANENTNY

Czerwona szminka

Zabieg makijażu permanentnego brwi przeznaczony dla osób, które chcą w sposób trwały poprawić kształt swoich brwi, a także nadać im intensywniejszy kolor.Trwały makijaż brwi jest prawdziwym wybawieniem dla Pań, które chcą cieszyć się równymi, kształtnymi, odpowiednio gęstymi i naturalnie wyglądającymi brwiami.

Makijaż permanentny brwi to zabieg nie tylko dla osób, które nie chcą ciągle pamiętać o konieczność wykonania henny

Makijaż permanentny brwi polecamy osobom, które chcą poprawić rysy swojej twarzy, ponieważ nic innego tak bardzo nie wpływa na naszą urodę, jak odpowiednio dobrany kolor i kształt brwi. Makijaż permanentny brwi to także najlepszy sposób na to, by nasza twarz w każdej sytuacja wyglądała świeżo, naturalnie pięknie i pięknie.

W Face Studio  wykonuję makijaż permanentny metodą pudrowa, inaczej  powder brows lub metoda cieniowania.

Na samym początku ustalamy odcień barwnika oraz kształt brwi. Przy wyborze biorę pod uwagę nie tylko jaki efekt chcemy uzyskać, ale przede wszystkim od tego, co jest bardziej wskazane w przypadku danego typu urody. Nie bez znaczenia jest też rodzaj naturalnych brwi klientki. Efektem zabiegu może być optyczne skorygowanie kształtu brwi, przyciemnienie włosków, zagęszczenie lub rekonstrukcja brwi.
Zabieg wykonywany jest przy użyciu cienkich jednorazowych igieł za pomocą których wprowadzany jest bezpośrednio pod skórę pigment.Skóra pigmentowana jest dokładnymi, delikatnymi ruchami.
Pierwszym elementem zabiegu jest stworzenie odpowiedniego konturu brwi, a następnie jego wypełnienie.Skóra pigmentowana jest dokładnymi, delikatnymi ruchami.

Zielone oczy i makijaż
Female eyes closeup before and after eyebrows correction and dying..jpg

Makijaż permanentny brwi jest zabiegiem trwałym, którego efekty utrzymują się przez kilka lat.
Zazwyczaj utrzymuje się w skórze przez około 2-4 lat. Pod koniec tego okresu efekt może stopniowo blaknąć, jedna przez cały czas brwi wyglądają naturalnie.
W niektórych przypadkach, po pierwszym zabiegu może nastąpić silniejsze łuszczenie się skóry w danej okolicy. Wtedy po kilku tygodniach od pierwszej wizyty należy przyjść ponownie na dopigmentowanie koloru.
Trwały makijaż brwi Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są do końca zadowolone z obecnego kształtu i koloru brwi.