STYLIZACJA RZĘS I BRWI

Beauty Model

Piękne, podkreślone brwi i rzęsy stanowią oprawę oczu i nadają charakteru całej twarzy.

W Face Studio wykonuję szereg usług z zakresu pielęgnacji okolic oczu.

Zapraszamy na hennę i regulację brwi, oraz na makijaż permanentny.

Osobom pragnącym nadać spojrzeniu zalotnego wyglądu polecamy usługi przedłużania rzęs 1:1, 2:1, 3:1 , 4/6;1 lub trwałej na rzęsy.

Zdecydowanym hitem jest również zabieg laminowania i botoxu na rzęsy - dzięki, któremu rzęsy będą idealnie podkreślone i podkręcone.

Panią które marzą  o pięknych, ujażmionych brwiach proponuję ich laminację. 

Kompleksowa stylizacja rzęs i brwi w samym sercu  Lubina!

 

ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI RZĘS

Zabieg przedłużania i stylizacji rzęs to metoda ekspresowa, która daje efekt natychmiastowego zagęszczenia, pogrubienia i wydłużenia rzęs. Polega na doklejeniu jednej lub większej ilość sztucznych rzęs do każdego naturalnego włoska.
Podczas zabiegu wybieram rodzaj, długości i grubości sztucznych rzęs, a także dobieram odpowiednią metodę, w zależności na to jaki efekt, jaki chcemy otrzymać. 
Przedłużanie rzęs to doskonały wybór, jeśli marzysz o pięknych, gęstych, długich, naturalnych lub przykuwających wzrok rzęsach. Wyjątkowym wachlarzem rzęs będziesz mogła się cieszyć zaraz po opuszczeniu mojego gabinetu. 
Marzysz o widocznym ale wciąż naturalny efekt, jak np.zapraszam na przedłużanie  metoda 1:1. Osoby, które kochają długie, gęste i grube rzęsy mogą skorzystać z bardziej wyrazistych metod, jak 2:1,. 3:1 czy 4D, a nawet 6D.
Jeśli stylizacja rzęs w Lubinie to tylko w Face Studio.

Image by Hayley Kim Design
Portret modelowy

LIFTING, LAMINOWANIE RZĘS, BOTOX

Lifting to zabieg, który daje efekt naturalnego i mocnego uniesienia  oraz pokręcenia rzęs aż od ich nasady. Laminacja opiera się zaś na nałożeniu specjalnej odżywki na rzęsy, po której rzęsy stają się widocznie grubsze i dłuższe, a oko jest wyraźnie podkreślone. Ciemniejsze rzęsy tworzą wyraźniejszą i piękniejszą oprawę oka.  Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie keratyny, która dodatkowo nadaje piękny błysk.
Efektem zabiegu są piękne, pogrubione, wydłużone, sprężyste i pełne blasku rzęsy.
Laminacja i lifting rzęs to zabieg idealny dla osób, które zaraz po przebudzeniu chcą wyglądać pięknie i jednocześnie naturalnie. Dodatkowo keratyna i botoks wzmocnią rzęsy.
Zabieg idealnie sprawdza się u Pań, które mają krótkie i proste rzęsy, a nie chcą wykonywać zabiegu przedłużania rzęs.

HENNA PUDROWA

Głównym zadaniem henny pudrowej jest więc przyciemnienie i odżywienie włosków. Już po pierwszym zabiegu efekty są zachwycające, zwłaszcza dla osób których brwi są delikatne, cienkie oraz niewidoczne. Barwniki które stosuje się w trakcie zabiegów dodatkowo wzbogacane są m.in. o kompleksy witamin oraz przeciwutleniacze. Barwniki które stosuje się w trakcie zabiegów dodatkowo wzbogacane są m.in. o kompleksy witamin oraz przeciwutleniacze.
Wspaniałe efekty uzyskuje się przy brwiach słabych, delikatnych, rzadkich czy zbyt mocno regulowanych. Głównym zadaniem zabiegu jest odbudowa, wzmocnienie i odżywienie brwi, które pobudza włoski do wzrostu. Henna pudrowa daje efekt optycznego zagęszczenia oraz przyciemnienia brwi.

Czerwona szminka
Portret modelki

LAMINACJA BRWI

Laminacja brwi, obok henny pudrowej - to jeden z najnowszych i najpopularniejszych trendów w stylizacji brwi ostatnich miesięcy.

Jest to  idealny zabieg zwłaszcza dla osób, które posiadają tzw. „niesforne” włoski, trudne do samodzielnego ułożenia. W trakcie zabiegu nadaje brwiom pożądany kierunek, a zastosowanie profesjonalnych kosmetyków wzmacnia i regeneruje włoski. 

Laminowanie brwi w Lubinie?

Zapraszam na zabieg w Face Studio.

HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS

Henna i regulacja brwi i rzęs to zabiegi zaliczane do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Polegają na przyciemnieniu włosków przy pomocy naturalnej henny oraz wyregulowaniu brwi. 
Henna w naturalny sposób podkreśla kolor brwi i przyciemnia rzęsy. Regulacja poprawia kształt łuku brwiowego i sprawia, że wygląda on zadbanie, symetrycznie i pięknie.

długie rzęsy